Дата: 03.08.2021 11:49

02 серпня 2021 року відбулася робоча зустріч керівництва громади з головою Кіровоградської обласної організації профспілки працівників державних установ України Віктором Федотовим, головою Кіровоградської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Ларисою Козловою та керівником первинної ланки медицини Долинської міської ради Тетяною Романченко.

Зустріч пройшла плідно, у дружній, робочій атмосфері. Було вирішено багато питань стосовно створення центру первинної медико-санітарної допомоги Гурівської сільської ради та опрацьовано питання створення профспілкової організації по Гурівській сільській раді.Возможно, это изображение (3 человека и люди сидят)