Інформаційне повідомлення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях про продаж об’єкта державної власності

  • 534

 

Інформаційне повідомлення

Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях про продаж об’єкта державної власності – окремого майна – комплекс будівель загальною площею 129,2 кв.м у складі: адмінбудинок, А; прибудова, а; гараж-сарай, Б; прибудова, б; сарай, В; вбиральня, Г; колодязь, К; огорожа №1, за адресою: Кіровоградська обл., Долинський р-н, с. Варварівка, вул. Садова, 7

Уряд затвердив нові форми договорів оренди держмайна | Mind.ua

1) Інформація про об’єкт приватизації.

Найменування об’єкта приватизації: комплекс будівель загальною площею 129,2 кв.м у складі: адмінбудинок, А; прибудова, а; гараж-сарай, Б; прибудова, б; сарай, В; вбиральня, Г; колодязь, К; огорожа №1.

Місцезнаходження: Кіровоградська обл., Долинський р-н, с. Варварівка, вул. Садова, 7.

Найменування та контактні дані балансоутримувача: Долинська районна державна лікарня ветеринарної медицини (код за ЄДРПОУ 00700002), адреса: Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Сонячна, 6, тел. (05234) 51095.

Відомості про об’єкт (нерухоме майно):

Назва

Адреса розташу-вання

Загальна площа, м кв.

Реєстраційний номер

Функціо-нальне викорис-тання

Підстава виникнення права власності

Форма власності та власник

Комплекс будівель у складі: адмін-будинок, А; прибудова, а; гараж-сарай, Б; прибудова, б; сарай, В; вбиральня, Г; колодязь, К; огорожа №1

Кіровоградська обл., Долинський р-н, с. Варварівка, вул. Садова, 7

129,2

1918110535219

112. Об`єкти ветеринар-ної діяльності

Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, індексний номер 181663516, дата формування 19.09.2019

Державна, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, код за ЄДРПОУ 39924774

 

До складу об’єкта приватизації входять: адмінбудинок з прибудовою, А,а загальною площею 69,1 кв.м, гараж-сарай з прибудовою, літ. Б,б загальною площею 38,0 кв. м, сарай, літ. В загальною площею 22,1 кв.м, вбиральня літ.Г, колодязь, літ.К, огорожа, №1. Рік побудови – 1981. Фундаменти будівель бутові, стіни та перегородки цегляні; підлога: дощата, бетонна; покрівля шиферна, перекриття дерев’яно - балочне; колодязь з бетонних кілець; огорожа з дерев’яного штахетника. Інженерні комунікації: водопостачання насосом з колодязя, каналізація в неробочому стані, опалення адмінбудинку пічне, електропостачання в неробочому стані. Технічний стан: адмінбудівлі з прибудовою – задовільний, гаража-сараю з прибудовою, сараю, вбиральні – незадовільний, погребу – добрий, огорожі – задовільний. Об’єкт тривалий час не використовується, потребує ремонту.

 

 

 

Відомості про земельну ділянку:

Назва

Адреса розташування

Площа земельної ділянки

 (м кв.)

Кадастровий номер земельної ділянки

Цільове призначення земельної ділянки

Форма власності, підстава на право користування земельною ділянкою, інформація про обтяження

Земельна ділянка

Кіровоградська обл., Долинський р-н, с. Варварівка, вул. Садова, 7

1468

3521981300:51:000:0486

Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги

Державна; Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, сформованого 31.10.2019, індексний номер 187062912; відомості про обмеження у використанні земельної ділянки не зареєстровані.

Договори оренди, укладені щодо об’єкта або його частини, відсутні.

 

2) Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону: 27 серпня 2021 року.

Після опублікування інформаційного повідомлення електронна торгова система автоматично встановлює для кожного електронного аукціону час його проведення.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

3) Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

Приватизація об’єкта державної власності – комплекс будівель загальною площею 129,2 кв.м у складі: адмінбудинок, А; прибудова, а; гараж-сарай, Б; прибудова, б; сарай, В; вбиральня, Г; колодязь, К; огорожа №1, що розташований за адресою: Кіровоградська обл., Долинський р-н, с. Варварівка, вул. Садова, 7, (далі – об`єкт приватизації), здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432 (із змінами).

Покупець об’єкта приватизації повинен відповідати  вимогам, передбаченим у статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

 

 

Стартова ціна об’єкта для:

-  аукціону з умовами – 96 350,00 грн (без урахування ПДВ);

-  аукціону із зниженням стартової ціни – 48 175,00 грн(без урахування ПДВ);

-  аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 48 175,00 грн (без урахування ПДВ).

На остаточну ціну продажу об’єкта приватизації нараховується ПДВ.

Розмір гарантійного внеску для:

-  аукціону з умовами – 9 635,00 грн (без урахування ПДВ);

-  аукціону із зниженням стартової ціни – 4 817,50 грн (без урахування ПДВ);

-  аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 4 817,50 грн (без урахування ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску: 1200,0 грн.

 

Умови продажу:

Покупець зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дня укладання договору купівлі-продажу об’єкта приватизації компенсувати витрати, понесені Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях на оплату послуги, наданої суб’єктом оціночної діяльності, що був залучений для проведення оцінки об’єкта приватизації, на рахунок Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях (буде зазначено в договорі купівлі-продажу) у сумі 3 930,00 грн (три тисячі дев’ятсот тридцять гривень 00 копійок), без ПДВ.

 

4) Додаткова інформація.

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків гарантійних внесків, реєстраційних внесків потенційних покупців та проведення переможцями аукціонів розрахунків за придбані об'єкти:

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

у національній валюті:

Одержувач: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Рахунок UA958201720355549003000055549 (для перерахування реєстраційного внеску та проведення переможем аукціону розрахунків за придбаний об’єкт приватизації).

Рахунок UA748201720355219003000055549 (для перерахування гарантійних внесків).

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ, ГУДКСУ у Дніпропетровській області.

Код ЄДРПОУ 42767945.

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Час і місце проведення огляду об'єкта: у робочі дні з 10.00 до 16.00 за місцем розташування об`єкта приватизації: Кіровоградська обл., Долинський р-н, с. Варварівка, вул. Садова, 7.

Контактна особа від балансоутримувача - Вовк Володимир Олександрович, тел. 0661951699; адреса електронної пошти: 09.dlvmdpss.kr@ukr.net.

Найменування особи організатора аукціону: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, адреса: м. Дніпро, вул. Центральна, 6; адреса веб-сайту: http://www.spfu.gov.ua/ua/regions/dnipropetrovsk.html.

Адреса Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 2.

Час роботи організатора аукціону: понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 16.45.

Відповідальна особа – Згривець Лілія Іванівна; телефони для довідок 0522332400, 0522332579; адреса електронної пошти: kropyvnytskyi@spfu.gov.ua.

 

5) Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації: наказ Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях від 19.07.2020 № 12/01-153.

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі:

UA-AR-P-2020-03-05-000010-2.

 

Період між аукціонами:

-  аукціон з умовами -  аукціон із зниженням стартової ціни: 30 (тридцять) календарних днів;

-  аукціон із зниженням стартової ціни - аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 30 (тридцять) календарних днів.

Крок аукціону для:

-  аукціону з умовами – 963,50 грн;

-  аукціон із зниженням стартової ціни – 481,75 грн;

-  аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 481,75 грн.

Місце проведення аукціону: аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор).

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

___________________________________