Розпочав свою роботу Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг»

26 липня на території Гурівської громади розпочав свою роботу Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг».

Головною метою роботи відділення є соціальна підтримка сімей, осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Сьогодні Гурівським сільським головою Анатолієм Склярчуком та директором КЗ «Центр надання соціальних послуг» Тетяною Рябчук проведено робочу зустріч із соціальними робітниками, котрі обслуговуватимуть людей похилого віку в селах Гурівської громади.

В селі Гурівка соціальними працівниками працюватимуть Ольга Сипко, Лілія Скаржинець, Майя Коцюба, Ніна Тиква, в селах Бокове та Ганнівка – Людмила Біла, Любов Приходько, Ольга Кацалап, Євгенія Герасименко та Лілія Комірницька, в селі Братолюбівка – Марія Гішпель, а в селі Василівка – Наталія Блищик та Наталія Хміль.

Під час зустрічей обговорили питання працевлаштування, умов праці, особливості виконання посадових обов’язків.

Крім того в КЗ «Центр надання соціальних послуг» працюватиме фахівець із соціальної роботи Кульгіна Наташа Аркадіївна.

Возможно, это изображение (4 человека и люди сидят)Возможно, это изображение (3 человека и люди сидят)