Робоча зустріч з представниками медичної галузі

Дата: 29.07.2021 14:00

Під керівництвом Гурівського сільського голови Анатолія Склярчука проведено робочу зустріч з представниками медичної галузі.

Під час зустрічі були розглянуті питання по удосконаленню та створенню ЦПМСД у відповідності до чинного законодавства.

З метою створення Центру Анатолій Склярчук запропонував створити робочу групу, до складу якої увійдуть представники відповідних структур.

Разом з тим, проведено обстеження Братолюбівської амбулаторії, у приміщенні якої на сьогодні здійснено ремонтні роботи за рахунок коштів спонсора - керівника СТОВ «Зоря», депутата Гурівської сільської ради Миколи Пащенка, з метою розміщення в ньому ланки ЦПМСД.

Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (спальня)Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (спальня)