Виїзний рейд робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення по територіях сіл Братолюбівка, Дубровине та Варварівка

Дата: 27.07.2021 15:34

27 липня 2021 року, робочою групою з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення при Гурівській сільській раді проведено виїзний рейд, з метою виявленню на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців, які здійснюють свою господарську діяльність на території сіл Братолюбівка, Дубровине та Варварівка неоформлених належним чином найманих працівників.

В ході рейду з керівниками підприємств та найманими працівниками проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо недопущення неофіційних трудових відносин між роботодавцями та працівниками, виплати заробітної плати в «конвертах» та нижче законодавчо встановленого розміру.

Виїзні рейди робочої групи з питань легалізації заробітної плати будуть здійснюватися і надалі.