Перелік центрів масової вакцинації проти вірусної хвороби COVID - 19

Вакцинація в Україні – За вихідні центри вакцинації прищепили 4,5 тисячі  осіб » Слово і Діло

Відповідно до статті 75 кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338-р “Про переведення єдиної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації”, з метою підвищення рівнів охоплення вакцинації на забезпечення доступу до імунізації проти короно вірусної хвороби COVID-19: Розпорядженням від 22 липня 2021 року № 9 Керівника робіт з легалізації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням короно вірусної хвороби (COVID-19) затверджено перелік центрів масової вакцинації.

Перелік

центрів масової вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Кіровоградський області

Найменування закладу

1.