ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО в Гурівській громаді

Дата: 22.07.2021 14:00

Возможно, это изображение (дерево и дорога)Возможно, это изображение (дерево и дорога)

«Велике будівництво»: дорожники вкладають верхній шар покриття на автомобільній дорозі Мирне-Братолюбiвка-Варварiвка

Фахівці Агенства місцевих автомобільних доріг області повідомили, що наразі відбувається влаштування верхнього шару покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С120602 від а/д Т-12-10-Мирне-Братолюбiвка-Варварiвка на ділянці км 11+300 - км 17+300 (окремими ділянками).

Ділянка ремонту автодороги є частиною туристичного напрямку який сполучає дендрологічний парк «ВЕСЕЛІ БОКОВЕНЬКІ» з автомобільною дорогою державного значення Н-23 Кропивницький — КривийРіг — Запоріжжя.

За результатами процедури закупівлі, ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» укладено договір з підрядною організацією на поточний середній ремонт автомобільної дороги з планом відремонтувати 5,5 км та загальним обсягом фінансування – 31657,6 тис.грн.

Джерело: ФБ-сторінка Кіровоградської обласної державної адміністрації www.facebook.com/kr.oda.gov.ua/