День Гурівської громади

17 липня 2021 року відбулась визначна подія – День Гурівської громади. Святкування відбувалось на площі біля сільського будинку культури в селі Бокове, де зібралось багато мешканців всіх сіл нашої громади.

Для всіх гостей свята з вітальними промовами виступали сільський голова Анатолій Склярчук, помічник-консультант народного депутата України Олега Воронька – Анатолій Тримбач, в.о. голови Кропивницької районної державної адміністрації Ігор Демчук, депутати Кіровоградської обласної ради Максим Собко та Олександр Шевченко, секретар Новгородківської селищної ради Вєтров Олег. Не змогли бути присутніми на заході, але передали свої щирі привітання народний депутат України Олесь Довгий та голова Кіровоградської обласної адміністрації Марія Чорна.

Активні та талановиті жителі сіл мали змогу продемонструвати свої майстерні вироби на виставці-ярмарку.

З вокально-танцювальними номерами виступили аматорські танцювальні колективи КЗ «Боківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради» та Ганнівської філії І-ІІ ступенів Комунального закладу «Боківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради».

Одною з найвагоміших подій заходу стало представлення нового спеціалізованого автомобіля швидкої допомоги, який громада отримала, завдячуючи сприянню депутатів Кіровоградської обласної ради Максима Собка та Олександра Шевченка. Під час виступу Максим Собко вручив комплект ключів від автомобіля швидкої допомоги фельдшеру з медицини невідкладних станів КНП «Центр екстренноі? медичноі? допомоги та медицини катастроф в Кіровоградськіи? області» Тетяні Ширкіній.

Для маленьких гостей заходу було організовано виставу лялькового театру «Маріонетка» та розважальну програму: батути, надувні гірки, майстер-класи, фотозони, конкурси, призи.

Вокально-інструментальний гурт «Живий звук» розважив гарною музикою, а згодом на гостей свята чекала запальна дискотека та святковий феєрверк.

Велику подяку за допомогу в організації свята висловлюємо:

Вороньку Олегу Євгенійовичу – народному депутату України;

Довгому Олесю Станіславовичу – народному депутату України;

Чорній Марії Володимирівні – голові обласної державної адміністрації;

Шульзі Сергію Павловичу – голові обласної ради;

Демчуку Ігорю Анатолійовичу – в.о. голови Кропивницької районної державної адміністрації;

Шевченку Олександру Григоровичу – депутату обласної ради;

Собку Максиму Олеговичу – депутату обласної ради;

Лісоті Андрію Андрійовичу – депутату обласної ради;

Коренкову Олександру Сергійовичу – депутату Долинської міської ради;

Черніцькому Валерію Володимировичу – депутату Долинської міської ради;

Шмагайлу Володимиру Миколайовичу – депутату Долинської міської ради;

Шведюку Володимиру Миколайовичу – депутату Долинської міської ради;

Сириці Олександру Антоновичу – голові Новгородківської селищної ради;

Вєтрову Олегу Миколайовичу – секретару Новгородківської селищної ради;

Ярошенку Олександру Івановичу – головному лікарю Територіального медичного об’єднання «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області».

Також дякуємо представникам бізнесу Гурівської громади: Українцю Юрію Стефановичу, Котенку Валерію Анатолійовичу, Ільченку Петру Петровичу, Монашку Миколі Дмитровичу, Бойку Григорію Анатолійвичу, Пащенку Миколі Миколайовичу, Шевченку Тарасу Григоровичу, Сидоренку Олексію Григоровичу, Сидоренку Григорію Миколайовичу, Педану Івану Івановичу, Гаращенко Ользі Григорівні, Самарському Олександру Леонідовичу, Місяйлу Віктору Мироновичу, Довгалю Григорію Івановичу, Кравченко Олександрі Михайлівні, Геращенку Василю Івановичу, Перанському Віктору Анатолійовичу, Гриценку Віталію Васильовичу, Карнауховій Анні Олександрівні, Інтернет-компанії «ХОУМНЕТ».

Крім того, дякуємо всім працівникам Гурівської громади, які не покладаючи сил готували це свято.

За охорону громадського порядку Гурівська сільська рада висловлює вдячність особовому складу відділення поліції №1 (м. Долинська) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області.

Також хочемо подякувати працівникам Долинського РЕМ ПРАТ «Кіровоградобленерго» за надання послуг у підготовці до святкування Дня громади.

Більше фото зі святкування можна переглянути за посиланням: https://fex.net/ru/s/x3bpmm3

Возможно, это изображение (5 человек, ребенок и люди стоят)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (8 человек, ребенок, люди занимаются спортом, люди стоят, люди гуляют и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека, люди играют на музыкальных инструментах, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят, на открытом воздухе и текст «TEPI»)Возможно, это изображение (4 человека, люди играют на музыкальных инструментах, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека, люди играют на музыкальных инструментах, люди стоят, в помещении и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека, люди играют на музыкальных инструментах, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)