Робоча поїздка в Кропивницький

Дата: 20.07.2021 21:23

Сьогодні Юрій КІВШИК з Геннадієм ВІТРЯКОМ з робочою поїздкою відвідали Кропивницький. Мета поїздки – вирішення відразу декількох питань.

Перше – Юрій КІВШИК відвідав нараду по розвитку туризму на Кіровоградщині. Зранку у приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати голова ОДА Марія ЧОРНА відкрила захід та презентувала програму «Мандруй Кіровоградщиною». Захід організований Кіровоградською РТПП спільно з ОДА та обласною радою.

У вступному слові Марія ЧОРНА акцентувала увагу присутніх на важливості не лише розробити туристичні магніти, але презентувати їх Україні. (За матеріалами Кіровоградської обласної державної адміністрації).

Друге – це вирішення дуже важливої проблеми, що стосується медицини у нашій громаді.

Геннадій ВІТРЯК провів зустріч із директором департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олегом РИБАЛЬЧЕНКОМ. В ході зустрічі вирішено ряд нагальних питань та розпочато роботу по створенню центру первинної медико-санітарної допомоги Гурівської сільської ради. Центр планується створити найближчим часом, щоб жителі громади не залишилися без медичної допомоги. Більш детально буде повідомлено згодом.

Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)

Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)