Правила пожежної безпеки під час жнив

Возможно, это изображение (облако и текст)

Пора жнив - особливий пожежонебезпечний період. Загрозу створюють спекотна погода, сухі хліба, а також людська недбалість та безвідповідальність.
Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем коло хлібних масивів - кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні тощо - можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат.
Виконком Гурівської сільської ради звертається із проханням виконувати основні правила пожежної безпеки!

Наголошуємо: за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність.

Виконком Гурівської сільської ради звертається до працівників сільськогосподарської галузі та всіх громадян із проханням бути вкрай обережними з вогнем і пожежонебезпечними предметами, мандруючи на автомобілі чи пішки повз хлібні лани.

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТА ПОДІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ «101»!

Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні...

Збереження врожаю від пожеж – завдання не лише хліборобів і працівників ДСНС, а й усіх громадян.