4 липня в Україні відзначається День Національної поліції

Дата: 04.07.2021 11:03

Щорічно 4 липня в Україні відзначається День Національної поліції.

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Висловлюю вам вдячність за самовіддану працю, вірність присязі, а також за те, що цілодобово, виявляючи мужність, стоїте на варті законних інтересів держави!

Ваша робота надзвичайно ризикована, відповідальна та нелегка, тому хочеться побажати вам витримки, натхнення, вміння стійко долати будь-які перешкоди. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою кожного громадянина!Міцного здоров`я, добра та благополуччя вашим родинам!

Особливі слова подяки ветеранам правоохоронних органів, які роблять вагомий внесок у виховання молодих співробітників та щедро діляться своїм досвідом!

Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, справою всього життя!

Сільський голова                                                                                                              Анатолій СКЛЯРЧУК

Возможно, это изображение (текст)