Відкриття чемпіонату з міні-футболу серед сіл Гурівської сільської ради присвячений 30-й річниці Незалежності України

В суботу, 3 липня 2021 року в с. Бокове на пришкільному стадіоні відбулося відкриття чемпіонату з міні-футболу серед сіл Гурівської сільської ради присвячений 30-й річниці Незалежності України.

На чемпіонат подали заявки вісім команд від сіл нашої громади:

АФК «Наві» та «Гурівка» с.Гурівка;

АФК «Злагода» с Іванівка;

АФК «Юність» с. Василівка;

АФК «Колос» с. Варварівка;

АФК «Зоря» Братолюбівка;

АФК « Ветеран» та «Ганнівка» с. Бокове

Саме ці команди продовж семи турів боротимуться за чемпіонський кубок.

Сьогоднішні матчі відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри.

Другий тур відбудеться 10 липня у с. Василівка. Тож чекаємо на вболівальників!

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и трава)Возможно, это изображение (стоит и трава)Возможно, это изображение (стоит)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и трава)Возможно, это изображение (стоит, занимается спортом и трава)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди занимаются спортом, люди стоят и трава)