До уваги роботодавців, суб'єктів господарювання та бажаючих започаткувати власну справу!

  • 290

Фото без опису

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області (далі - Фонд) повідомляє, що в рамках реалізації регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2019-2021 роки суб'єкти малого та середнього підприємництва мають можливість отримати фінансову підтримку:

  1. На зворотній основі:

для діючого бізнесу - у розмірі до 500 000,00 гривень на строк до трьох років з можливістю відстрочення повернення суми зобов'язання до шести місяців;

для новоствореного бізнесу (стартап) - у розмірі до 100 000,00 гривень на строк до трьох років з можливістю відстрочення повернення суми зобов'язання до шести місяців;

  1. На часткову компенсацію банківських відсотків на безповоротній основі - у розмірі 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладання кредитного договору, але не більше 100 000,00 гривень на бюджетний рік, за умови, що термін кредиту не перевищує трьох років.

Обов'язковою умовою надання фінансової підтримки на зворотній основі є фінансовий внесок суб'єкта МСП у розмірі не менше 25% витрат на реалізацію бізнес-проекту за рахунок власних ресурсів.

Фінансова підтримка суб'єктам МСП надається на конкурсних засадах.

Для отримання більш детальної інформації можна звертатись до Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за адресою: 28500, м. Долинська, вул. Центральна, 153, кім. 9 або за телефоном (05234) 2-07-62.