Вітаємо з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 10:01

Возможно, это изображение (цветок и текст)

Вітаємо вас з державним святом України - Днем Конституції.

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Основний Закон - один для всіх. Шануймо його, пам'ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.

Бажаємо всім вам, щоб мир і взаєморозуміння сприяли подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень!

Зі святом!