Свято Трійці в Гурівці

Дата: 20.06.2021 21:47

Щороку свято Трійці відзначають у неділю, в залежності від дати святкування Великодня на 50 день. У народі День Святої Трійці ще називають Зеленими святами, П’ятидесятницею, Зеленою Неділею. Цей день пов’язували з розквітом природи, проводами весни і зустріччю літа, тож не обходилось без обрядів. На Трійцю влаштовували гуляння та намагались проводити його в колі близьких та друзів. От і гурівчани провели його весело та радісно, насолоджуючись святковою програмою народного вокального ансамблю "Калинонька" КЗ "Гурівський СБК Гурівської сільської ради".

Возможно, это изображение (1 человек, на открытом воздухе и дерево)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, дерево и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, на открытом воздухе и дерево)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, дерево и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, дерево и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и на открытом воздухе)