День фермера

Дата: 19.06.2021 19:37

Шановні фермери, аграрії, господарі землі!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем фермера. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Здоров’я вам, наснаги, терпіння і мирного неба над головою!

Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст «3 AHem ???????!»)