Виїзний рейд робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення

Дата: 24.06.2021 15:04

24 червня 2021 року робочою групою з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення при Гурівській сільській раді проведено виїзний рейд з метою виявленню на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців, які здійснюють свою господарську діяльність на території села Бокове, неоформлених належним чином найманих працівників.

В ході рейду з керівниками підприємств та найманими працівниками проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо недопущення неофіційних трудових відносин між роботодавцями та працівниками, виплати заробітної плати в «конвертах» та нижче законодавчо встановленого розміру.

Виїзні рейди робочої групи з питань легалізації заробітної плати будуть здійснюватися і надалі.