Шосте чергове засідання виконавчого комітету Гурівської сільської ради

Дата: 17.06.2021 20:01

17 травня в селі Бокове відбулося шосте чергове засідання виконавчого комітету Гурівської сільської ради. Було прийнято рішення про:

•  заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них;
  • заходи щодо забезпечення протипожежного захисту під час підготовки, збору та зберігання ранніх зернових культур;
  • стан законності, боротьби із злочинності, охорони громадського порядку та результати діяльності територіального органу поліції на території Гурівської сільської ради;

Також затверджено рішення опікунської ради та комісії з питань захисту прав дитини.

З цими та іншими питаннями порядку денного можна буде ознайомитись згодом на сайті в розділі «Архів документів».

Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)