У Рівному безробітні можуть отримати професію «Коваль ручного кування»

Ручна ковка – найпоширеніший спосіб художньої обробки металу. Навіть у наш час високих технологій важко вигадати щось гарніше та надійніше, а ніж ковані решітки, огорожі, сходи. Основними інструментами для ручного кування завжди були і є молот та кувалда. На сьогодні популярність кованих виробів інтенсивно зростає.

09 червня на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян за професією «Коваль ручного кування». Курс навчання триватиме 7 місяців.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна/базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості