Семінар з діловодами сільських рад щодо порядку призначення житлових субсидій

Дата: 27.05.2021 10:01

26 травня 2021 року Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я Гурівської сільської ради провів семінар з діловодами сільських рад про зміни щодо порядку призначення з 01 травня житлових субсидій.

Домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, призначення буде проводитися без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія: надавалася у  безготівковій формі; була призначена за фактичним місцем проживання (оренда житлових приміщень); була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації. З діловодами сільських рад були обговорені нові заяви та декларації, які потрібно подавати заявникам для призначення житлових субсидій, а також вирішувалися питання, які виникли по новим заявам та деклараціям.

Прийом документів для призначення житлової субсидії за новим порядком будуть проводить діловоди Гурівської сільської ради.