Гурівська громада бере орієнтир на розвиток туризму

Дата: 27.05.2021 13:36

"Наша громада має дуже потужний потенціал для розвитку туристичної сфери", – зазначив сільський голова Анатолій Склярчук.

З метою покращення туристичної привабливості сільської території відбулася робоча зустріч депутатів обласної ради Андрія Лісоти та Олександра Шевченка з керівництвом Гурівської громади.

Дана зустріч була спрямована на проблеми та перспективи, які були вивчені під час огляду туристичних об’єктів, серед яких «Явлена криниця» села Бокове і наскельного зображення бога Тенгрі — господаря вічного неба в селі Гурівка на р.Боковій. Зокрема гості відвідали заклади освіти сіл Бокове та Гурівка, а також мали змогу поспілкуватись з вчителем історії та правознавства Сергієм Ламановим та вчителькою біології і географії Оксаною Безвугляк Комунального закладу «Гурівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради»..