День української вишиванки в Гурівській сільській раді

У третій четвер травня щорічно у світі відзначається День української вишиванки.

Гурівська сільська рада хоче привітати всіх з цим чудовим святом і запрошує бажаючих долучатись до онлайн-челенджу - #День_вишиванки_у_Гурівській_громаді - поширюйте свої фото у вишиванках з цим хештегом в соціальних мережах. Всі світлини, які опублікують жителі, будуть розміщені на сторінці Гурівської громади у Facebook.

Нехай День вишиванки зітре кордони і об'єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України. Відмінного настрою і різнокольорових вражень!