«Єврофест» у Гурівській громаді

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи.

Для українців це особливий день, адже нашу країну та Європейський Союз єднають спільні цінності, історія та культура.

Тож сьогодні у селі Братолюбівка ми мали чудову нагоду започаткувати у нашій новоствореній громаді гарне свято - «Єврофест». Учасників свята розважили юні аматори Братолюбівської філії КЗ "Гурівський ЦБК Гурівської сільської ради", а КЗ «Братолюбівська Центральна Публічна бібліотека» разом з бібліотеками-філіями підготували пізнавальні розповіді про європейські країни. Усі учасники заходу дізналися багато нових цікавих розповідей про країни Європи і отримали безліч приємних емоцій.

Дякуємо організаторам та усім учасникам заходу!