Оголошується конкурс на заміщення посади директора Комунального закладу «Боківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради»

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до ч.20 ст.43, ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сільської ради від 24 грудня 2020 року №36 «Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення керівників закладів загальної середньої освіти, що перебувають у комунальній власності Гурівської сільської ради», розпорядження Гурівського сільського голови від 12.05.2021 № 118-р «Про оголошення конкурсу»

Вимоги до кандидатів:

яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Додаткові вимоги до кандидатів: відповідальність, ініціативність, креативність, стресостійкість, комунікабельність.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта та ідентифікаційного коду;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного  огляду .

Документи приймаються протягом 30 днів  з дати розміщення оголошення за адресою 28516, Кіровоградська обл., с.Бокове, вул.Миру, 2.