Дата: 11.05.2021 19:58

Виховання патріотичної молоді та формування національної свідомості займає особливе місце в Гурівській громаді. Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") серед роїв середньої вікової групи учнів закладів загальної середньої освіти, яка була проведена на базі КЗ "Братолюбівська ЗШ І-ІІІст. Гурівської сільської ради» є однією з елементів такого виховання. Можливість реалізації заходу у нас з’явилася за сприяння депутатів обласної ради Олександра Шевченка, Максима Собка та директора Комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Андрія Лісоти, адже учасники ігор отримали комплекти командного туристичного спорядження (намети, системи кріплення, страхові системи).

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Гурівської сільської ради та організатори заходу виносять слова щирої вдячності за сприяння у галузі підготовки патріотичної молоді.