Привітання з Міжнародним Днем медичної сестри

Дата: 12.05.2021 13:37

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Міжнародного Дня медичної сестри!

Ваша професія – особлива, щодня ви проявляєте безмежне терпіння, співчуття, стійкість і душевну щедрість. Кожен день поспішайте на допомогу та нелегкою повсякденною працею охороняєте найбільші цінності, даровані нам – життя і здоров'я.

Сьогодні складно уявити нашу медицину без медичної сестри. В час, коли Україна та весь світ переживає період пандемії, ми зрозуміли неоціненну роль медицини та медперсоналу у житті людства.

Тому висловлюючи їм слова вдячності за професіоналізм та відповідальність, кожен з нас має пам’ятати нелегку працю медичних сестер та не піддавати їх зайвим ризикам. Оберігаймо наших медиків, зберігаючи та турбуючись про своє здоров’я.

У день професійного свята щиро зичу усім медичним сестрам міцного здоров’я, радості, благополуччя, комфортних умов праці та успіхів у благородній справі служіння людям.