Відбулися церемонії покладання квітів в населених пунктах громади

Дата: 09.05.2021 15:56

З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в населених пунктах громади відбулися церемонії покладання квітів за участю керівництва громади та старост.

Діти війни та ветерани, що проживають на території громади, відповідно до рішення сільської ради, отримали матеріальну допомогу.

Завдячуючи спонсорській допомозі депутатам обласної ради Олександру Шевченку та Максиму Собку, ветерани війни одержали ще і подарунки та продуктові набори.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.
Саме ці дні, 8 та 9 травня, є нагадуванням про визначну роль та неоціненний вклад наших предків у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Ми пам’ятаємо якими великими втратами, руйнуваннями та масовими знищеннями заплатив наш народ за право жити і працювати на своїй землі, ця пам’ять робить нас сильнішими.

Дорогі ветерани, трудівники тилу, діти війни, щиросердно бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та людської шани. А полеглим -  вічна пам'ять!