Аграрна професія: служба зайнятості пропонує пройти навчання

  • 337

Фото без опису

Овочівництво – галузь сільського господарства, що спеціалізується на виробництві овочевої і баштанної продукції. Усе більшого значення набуває вирощування овочевих культур на присадибних ділянках, у колективних та фермерських господарствах. 

Професія «Овочівник» широкого профілю, безумовно, одна з найважливіших у сільському господарстві, бо овочівник постачає до нашого столу необхідні продукти харчування. 

Якщо ця галузь вам цікава, і ви мрієте стати професійним овочівником – служба зайнятості готова допомогти. 

26 квітня поточного року на базі Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян за професією «Овочівник». Фактична адреса навчального закладу – м. Краматорськ. Курс навчання триватиме 4 місяці. 

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна/базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

 

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi