Місячник з благоустрою продовжується

Дата: 20.04.2021 21:56

Попри карантинні заходи, місячник з благоустрою продовжується.
Для забезпечення якісного виконання робіт сільською радою було придбано 7 бензопил та 7 мотокос для кожної з територій громади, а також всі необхідні витратні матеріали, інструменти, фарбу, вапно та багато іншого.

Шановні мешканці громади!

На сьогодні величезною загрозою для екології є невідповідальне та байдуже ставлення до довкілля. Кожен хоче бачити чисті вулиці, зелені парки, прибрані зупинки, тож слід пам’ятати, що благоустрій села починається з кожного його жителя.
Все частіше можна побачити ситуації, коли сміття викидають прямо з авто вздовж доріг, молодь залишає порожні пляшки та пакунки прямо на дитячих майданчиках, стадіонах, у парках. У багатьох людей відсутнє відчуття відповідальності за стан навколишнього середовища.

Долучайтесь до прибирання прибудинкових територій, проводьте озеленення та покращуйте довкілля навколо себе, адже ми повинні любити свій край, свою маленьку батьківщину.
Дякуємо за підтримку та розуміння!