Оприлюднення проектів регуляторних актів - рішень Гурівської сільської ради

Дата: 11.04.2021 19:28

Шановні  жителі Гурівської територіальної громади!

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюються проекти регуляторних актів - рішень Гурівської сільської ради:

• «Про встановлення на території Гурівської сільської ради ставок  єдиного податку»;
  • «Про встановлення на території Гурівської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»;
  • «Про встановлення на території Гурівської сільської ради земельного податку»;
  • «Про правила благоустрою на утримання території сіл Гурівської сільської ради»;
  • «Про встановлення туристичного збору».

Проекти рішень Гурівської сільської ради та аналіз їх регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Гурівської сільської ради у розділі "Регуляторна політика".

Зауваження та пропозиції до проектів регуляторних актів аналізів регуляторних впливів приймаються у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника:

28540, с. Гурівка, Кіровоградської області, вул. Миру, 2а (Гурівська сільська рада).