Друге засідання Робочої групи Гурівської сільської ради з розробки стратегії розвитку

Дата: 09.04.2021 13:04

8 квітня 2021 року відбулося друге засідання Робочої групи Гурівської сільської ради з розробки стратегії розвитку.

Під час засідання учасники провели презентацію та обговорення результатів стратегічного аналізу громади, зформулювали та обговорили прогнози, сценарії розвитку громади та стратегічне бачення. Обговорили проведення SWOT – аналізу – ідентифікацію факторів SWOT.

В ході засідання слухали експерта з розробки Стратегії розвитку Прогами  «U – LEAD з Європою»  Дениса Абрамова, який ознайомив всіх присутніх з питаннями порядку денного.

Було вирішено надати пропозиції щодо Стратегічного бачення територіальної громади та доопрацювати питання по SWOT – аналізу.