Засідання сьомої чергової сесії Гурівської сільської ради

2 квітня 2021 року відбулося засідання сьомої чергової сесії Гурівської сільської ради восьмого скликання.

На сесії було розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

•   зміни до бюджету громади;
  •   зміни до структури і загальної чисельності апарату сільської ради та її виконавчих органів в новій редакції;
  •    затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації;
  •    затвердження передавальних актів на шкільні автобуси.

Крім того, прийнято рішення про Програму профілактики злочинності на території Гурівської сільської ради та Програму підтримки публічної безпеки і порядку на 2021-2023 роки.

Також прийнято низку рішень щодо земельних питань по кожній з територій Гурівської громади.

Прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади впродовж п’яти робочих днів з дня проведення сесії.