Семінар-нарада бібліотечних працівників Гурівської територіальної громади

Дата: 24.03.2021 19:40

24 березня на базі КЗ «Братолюбівська Центральна Публічна бібліотека Гурівської сільської ради» відбувся семінар-нарада бібліотечних працівників Гурівської територіальної громади, де були обговорені плани робіт закладів та окреслено основні орієнтири їх діяльності. На засіданні були присутні: заступник Гурівського сільського голови Ківшик Ю.Ю., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Гурівської сільської ради Шевченко Ю.Ю. та головний спеціаліст відділу  Гармасар Н.П.. На засіданні розглянуто питання функціонування закладів, наголошено на продовженні активної громадської роботи, необхідності налагодження дистанційних форм роботи, спрямовано працівників бібліотек на розроблення спільних цікавих нових заходів.