Запрошуємо бджолярів та сільгоспвиробників на спільну нараду щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів та інших заходів захисту рослин

Дата: 19.03.2021 09:42

Оголошення!

24 березня 2021 року о 10:00 у приміщенні Братолюбівського СБК відбудеться спільна нарада із представниками Гурівської сільської ради, сільських територій Громади, суб'єктів господарювання, фізичних осіб, що займаються бджільництвом, громадських організацій бджолярів, суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів та інших заходів захисту рослин за участі наступних фахівців:

Цуркан Галина Сергіївна – начальник Долинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області;

Тема: Пріоритетність збереження здоров'я людини і охорони навколищнього седовища під час застосування пестицидів.

Толмач Світлана Леонідівна – заступник начальника – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Долинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області;

Теми: Порядок реєстрації та видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

Профілактика та процедура розслідування факту отруєння бджіл.

Тишко Тетяна Віталіївна – директор міжрайонної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Кошельова Людмила Василівна – головний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області;

Тема: Правила техніки безпеки при застосуванні пестицидів.

Удовиченко Юрій Андрійович – головний спеціаліст відділу карантинування рослин рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Захід відбудеться з дотриманням карантинних вимог!