Змагання серед територіальних громад Кіровоградської області

13 березня Гурівська сільська рада взяла участь у змаганнях серед територіальних громад Кіровоградської області з нагоди 77-ї річниці визволення м. Долинська від нацистських загарбників. Змагалися з різних видів спорту.

Команда з настільного тенісу, в складі якої Костюков О., Каракаш М., Таранець К., Чорна А., виборола друге командне місце. Чорна А. взяла друге місце серед жінок.

Волейбольна команда Гурівської громади зайняла третє місце. Склад команди: Гонтарюк Ю., Половинкін П., Морозов В., Морозов А., Кашпірович С., Кулініч А., Ільченко В., Каракаш С., Теплюк Д.

Також команда ФК «Зоря» взяла участь в турнірі з футзалу. За команду грали: Холопов Є., Хромей І., Калінчак В., Парцей Р., Чіпурко О., Головко С.

Дякуємо учасникам змагань, вітаємо з зайнятими призовими місцями!

Фото без описуФото з сторінки ФБ Е.Бондюк

Фото без описуФото без описуФото з сторінки ФБ Є.Звіздовський