Привітання Гурівського сільського голови з Днем землевпорядника

Дата: 13.03.2021 11:06

Шановні землевпорядники!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Розвиток суспільства за всіх часів був пов’язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.
В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові країни – її землі. Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально й ефективно.
Переконаний, що Ваш високий професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятиме зміцненню землевпорядної служби та буде запорукою її успішного розвитку.
Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя та нових трудових досягнень.
Щастя, добра і злагоди Вам та Вашим родинам!

З повагою                                                                                                                       Анатолій СКЛЯРЧУК