Роботодавці Кіровоградщини потребують близько 30 фахівців швейної промисловості

  • 311

Фото без опису

 

Професії швейної галузі входять до п’ятірки професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й не дивно, адже потреба у таких фахівцях постійна і має тенденцію до зростання.

Сьогодні роботодавці області потребують 27 працівників за професією «швачка». Майстри голки та нитки потрібні у Кропивницькому, Олександрії та Долинській.

Серед роботодавців, які потребують фахівців швейної майстерності, є як великі та середні промислові підприємства, так і ательє та спеціалізовані установи. Своїм підлеглим роботодавці пропонують від 6000 грн до 9000 грн на місяць.

Зокрема, у Кропивницькому актуальними є 19 вакансій, у Долинській 6 вакансій, а в Олександрії вакантними є 2 посади швачок. Варто заначити, що в Олександрії роботодавець гарантує своїм працівникам медичне страхування та харчування.

Крім того, швейні підприємства Кропивницького потребують закрійника (заробітна плата: 6000 грн) та слюсаря-ремонтника для ремонту швейного обладнання (заробітна плата: 7500 грн).

Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії, але Ви не маєте відповідної освіти, за сприяння служби зайнятості Ви маєте можливість пройти профнавчання та опанувати затребувану на ринку праці професію. Для цього Вам необхідно звернутися до центру зайнятості або філії обласного центру зайнятості за місцем Вашого перебування.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості