Конкурси на заміщення вакантних посад

1 березня 2021 року було проведено конкурси на заміщення вакантних посад начальника відділу – головного бухгалтера, головного спеціаліста – економіста та головного спеціаліста бухгалтера відділу фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності Гурівської сільської ради. За результатами іспитів начальником відділу було призначено Гаврилову Юлію Володимирівну, головним спеціалістом – економістом – Крамаренка Олега Вікторовича,  головним спеціалістом – бухгалтером – Корецьку Вікторію Юріївну.
Також сьогодні пройшли конкурси на заміщення вакантних посад начальника юридичного відділу та на головного спеціаліста - бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Гурівської сільської ради. На начальника юридичного відділу прийнято Філоненка Олександра Олексійовича, а на головного спеціаліста - бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту – Руденок Ірину Петрівну.