Спільне засідання постійних комісій

Дата: 16.02.2021 20:14

16 лютого відбулося спільне засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення та постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту за участі депутатів: Гальчук В.Л., Денисенко Ю.М., Ільченко П.П., Ківшик В.Ю., Прозапас Р.М., Рябчук Т.Г., Сергієнко В.О., Турпак Т.М..

На засіданні було представлено проекти рішень, що будуть розглянуті на найближчій сесії . З проектами рішень можна ознайомитись в розділі «Архів документів» на офіційному сайті громади.