Моніторинг громадської думки щодо кандидатури старости сіл Василівка, Веселі Боковеньки, Зелений Гай, Іванівка, Нагірне та Никифорівка

Дата: 15.02.2021 17:35

Сьогодні ініціативною групою було продовжено моніторинг громадської думки щодо майбутніх кандидатів на посаду старости сіл Василівка, Веселі Боковеньки, Зелений Гай, Іванівка, Нагірне та Никифорівка. Для моніторингу була проаналізована розшарована вибірка, тобто було опитано мешканців різного віку, статі, професії тощо. Кандидати на посаду були такі: Гальчук В.Л., Зазвірський В.С., Івасів А.Ф., Куделя В.Б., Мишкурка В.І., Морозова Л.В., Саєнко О.О., також респонденти могли висунути інших кандидатів.
Згідно з статтею 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування» староста затверджується сільською, селищною, міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови.
Підсумки опитування буде оголошено на найближчій сесії.