Вшанування воїнів - інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2021 11:08

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ з території Демократичної Республіки Афганістан за участі сільського голови Склярчука Анатолія Степановича, заступника голови Долинської РО УСВА Назаренка Олекандра Миколайовича та бойових побратимів було відвідано могили бойових товаришів, які пішли з життя у мирний час.
Також до Дня вшанування воїнам - інтернаціоналістам, які проживають та зареєстровані на території Гурівської громади буде виплачена разова грошова допомога у розмірі 1000,00 грн. відповідно до програми економічного і соціального розвитку Гурівської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії сільської ради від 24 грудня 2020 року №26.