15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

Дата: 15.02.2021 09:36

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.
Гурівська громада засвідчує свою глибоку шану та повагу Вашій мужності та силі духу. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі.
Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру на територіях інших держав.
Дякуємо Вам за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Від усієї душі бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і злагоди, міцного здоров'я і довгих років життя!
З повагою

Сільський голова                                                                                                      Анатолій СКЛЯРЧУК