Гурівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста загального відділу, організаційно-інформаційного забезпечення ради та документообігу.

  • 299

Гурівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста загального відділу, організаційно-інформаційного забезпечення ради та документообігу. 

Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; вільне володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами.

 

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на  службу в органах місцевого самоврядування; 

- особова картка (форма П-2 ДС);

- дві фотокартки розміром 4x6;

- копія документа про освіту;

- копія паспорта;

- копія реєстраційної картки платника податків;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до Гурівської сільської ради за адресою:  вул. Миру 2А, с. Гурівка, Долинського району, Кіровоградської області, 28540.

Телефон для довідок: тел. 6-24-42.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.