Моніторинг громадської думки щодо кандидатури старости сіл Бокове та Ганнівка

Дата: 11.02.2021 18:18

Сьогодні в селах Бокове та Ганнівка ініціативною групою було проведено моніторинг громадської думки щодо майбутніх кандидатів на посаду старости сіл. Для опитування була проаналізована розшарована вибірка, тобто було опитано мешканців різного віку, статі, професії тощо. На вибір було представлено чотири кандидата: Грищенко М.Г., Прозапас Р.М., Соколенко І.М. і Турпак Т.М., також респонденти могли висунути інших кандидатів.
Згідно з ч.1 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування» староста затверджується сільською, селищною, міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови.
Результати опитування буде оголошено на найближчій сесії.
Такий моніторинг громадської думки буде проведено по всіх населених пунктах Гурівської громади.