Роботодавців Кіровоградщини запрошують долучитися до всеукраїнського опитування

  • 320

Фото без опису

Роботодавців Кіровоградщини запрошують долучитися до всеукраїнського опитування

 

Одним із головних завдань державної служби зайнятості (далі ДСЗ) на ринку праці є надання роботодавцям послуг з добору працівників. Для його виконання необхідне налагодження ефективних і дієвих контактів між центрами зайнятості та роботодавцями. Державний центр зайнятості модернізується та робить дієві кроки для покращення такої взаємодії.

Проте, покращення роботи неможливе без зворотного зв’язку з роботодавцями та отримання інформації про те, що ще необхідно змінювати у роботі державної служби зайнятості.

 Державним центром зайнятості започатковане опитування роботодавців щодо перспективної потреби у працівниках у 2021 році.

Для участі в опитуванні необхідно завітати на вебсторінку «Єдине соціальне середовище зайнятості» Державного центру зайнятості чи Кіровоградського обласного центру зайнятості та у рубриці «Роботодавцям» обрати підрубрику «Електронний кабінет роботодавця». Доступ до сторінки можливий з комп’ютерів, смартфонів та інших гаджетів.

Анкета складається лише з двох питань:

  1. Чисельність працівників (осіб) (до 10; від 11 до 50; від 51 до 250; понад 250);
  2. Чи передбачається потреба у працівниках у 2021 році? (так чи ні).

Нижче представлена покрокова інструкція проходження опитування.

Тож, запрошуємо роботодавців Кіровоградщини долучитися до опитування та повідомити про перспективну потребу в працівниках у п
оточному році!


Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису