Гурівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування: начальника відділу фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера; начальника юридичного відділу.

  • 450

Оголошення

 

Гурівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

начальника відділу фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера;

начальника юридичного відділу.

Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій  незалежно від форми власності не менше 2 років; вільне володіння державною мовою; вільне володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами.

 

Необхідні документи для участі у конкурсі:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на  службу в органах місцевого самоврядування;

особова картка (форма П-2 ДС);

дві фотокартки розміром 4x6;

копія документа про освіту;

копія паспорта;

копія реєстраційної картки платника податків;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

  Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до Гурівської сільської ради за адресою:  вул. Миру 2А, с. Гурівка, Долинського району, Кіровоградської області, 28540.

Телефон для довідок: тел. 6-24-42.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.