вулиця Сергія Горячко

  • 496

Фото без опису

21 березня 2019 року за ініціативою заступника голови Кіровоградської обласної ради Ігоря Степури депутати Гурівської сільської ради одноголосно прийняла рішення перейменувати одну з вулиць села на честь їх земляка, учасника боїв під Крутами Сергія Горячка і приурочили цю подію до дати його народження – 24 березня. 

14 березня 2019 року заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура відвідав село Гурівку Долинського району, де з нагоди Дня пам`яті учасника боїв під Крутами Сергія Горячка у місцевій бібліотеці провів захід  на честь видатного Героя української революції 1917-1921 років. 

Наприкінці зустрічі Ігор Степура звернувся до голови Гурівської сільської ради та всіх присутніх з пропозицією перейменувати до 24 березня 2019 року на честь Героя Крут Сергія Горячка одну з вулиць в його рідному селі, коли всі українці відзначатимуть його День народження. 

«Сьогодні голова Гурівської сільської ради Олена Василенко повідомила, що депутати одноголосно підтримали мою ініціативу щодо перейменування однієї з вулиць рідного села Героя Крут Сергія Горячка на його честь. 

Отже, 21 березня 2019 року, за три дні до дня народження Сергія Горячка, Гурівська сільська рада прийняла дуже важливе державницьке рішення перейменувати вулицю Спокійну на Сергія Горячка. За словами мешканців Гурівки, саме на цій вулиці колись жили родичі Героя. 

 Принагідно, звертаюся до всіх територіальних громад області з проханням прийняти аналогічні рішення та вшанувати пам'ять про своїх земляків - героїв Української революції 1917-1921 років. Слава Герою Крут Сергію Горячко! », - прокоментував подію Ігор Степура.