Які зміни у законодавстві з питань підтримки підприємництва набрали чинності 10 квітня поточного року?

  • 124

Фото без опису

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 286 внесено зміни до урядових постанов від 21 червня 2022 року № 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу” та від 12 жовтня 2022 року № 1156 “Деякі питання фінансування підтримки малого та середнього бізнесу”. У частині змін до порядків, затверджених постановою № 738, постанова № 286 набрала чинності 01 квітня 2023 року.

Постановою № 286 внесено ще одні зміни до постанови № 738, а саме затверджено Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей (далі – Порядок надання грантів). Ці зміни набрали чинності 10 квітня 2023 року. Також у цей день набрали чинності зміни до постанови № 1156 в частині Порядку використання коштів з рахунка “Фонд підтримки малого та середнього бізнесу”. Його норми приведені у відповідність із Порядком надання грантів.

Зазначимо, що Порядок надання грантів передбачає 2 джерела коштів – кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та кошти, що надходять на рахунок “Фонд підтримки малого та середнього бізнесу” Міністерства економіки України, відкритий у Національному банку України, на який зараховуються внески від фізичних та юридичних осіб приватного та/або публічного права у національній та іноземній валюті як благодійна пожертва, гуманітарна допомога, гранти та дарунки.

Інша інформація щодо Порядку надання грантів на вебпорталі Міністерства економіки України за посиланням  http://surl.li/gbjjk

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном  (0522) 32 17 68.

Крім того, обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами. Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград  https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості