Безкоштовні ліки особам, постраждалим внаслідок ЧАЕС

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» постраждалі особи мають право на безкоштовне отримання ліків за рецептами лікарів.

Хто саме має право на безкоштовне отримання ліків:

- громадяни постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС 1, 2 категорії;

- громадяни постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС 3 категорії за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Відповідна довідка видається територіальним підрозділом Головного управління Пенсійного Фонду України в Кіровоградській області за фактичним місцем проживання.

Для можливості отримання безкоштовних ліків, перш за все необхідно отримати рецепт лікаря на лікарські засоби. З отриманим рецептом, діючим посвідченням відповідної категорії, яке дає право на пільгу та паспортом необхідно звернутися до аптечних закладів ТОВ «ФАРМАЦІЯ КІРОВОГРАДЩИНИ» (Аптека оптових цін) та ПП «Фармцентр» за місцем проживання, які знаходяться за адресами:

- «Аптека оптових цін» - м. Кропивницький, вул. Євгена Тельнова 1Г;

-  «Аптека оптових цін» - смт. Олександрівка,  вул. Незалежності України, 19;

- «Аптека оптових цін» - м. Знам’янка, вул. М.Грушевського, 24А;

- «Аптека оптових цін» - м. Бобринець, вул. Базарна Площа, 5;

- «Аптека оптових цін» - смт. Компаніївка, вул. Шевченка, 75;

- «Аптека оптових цін» - смт. Новгородка, вул. Криворізька, 4А;

- «Аптека № 6 «Берегиня» - смт. Новгородка, вул. Криворізька, 16;

- «Аптека оптових цін» - м. Долинська, вул. Соборності України, 1А;

- «Аптека № 1 «Берегиня» - м. Долинська, вул. Нова, 96;

- «Аптека № 2 «Берегиня» - м. Долинська, вул. Центральна, 178;

- «Аптека № 5 «Берегиня» - смт. Устинівка, вул. Ювілейна, 14.